Kurumsal

Aktif Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti., 1994 yılında İstanbul merkezli, Çorlu şubeli olarak kurulmuştur. 29 yıl boyunca Trakya bölgesi başta olmak üzere tüm TÜRKİYE' ye hizmet vermektedir.

Firmamız EREN HOLDİNG bünyesindeki, TÜRKİYE‘ nin en büyük kağıt üreticisi MODERN KARTON ve MODERN AMBALAJ‘ ın ürettiği kâğıt ve karton kutuların taşınmasında tecrübeli, eğitimli personeli, geniş bakımlı ve son model araç filosuyla müşteri memnuniyetini ve beklentilerini sağlamaktadır.

Şirketimiz istenildiğinde 400 araca çıkabilecek öz mal ve özel protokollü; firmamız denetiminde ve standartlarında araç filosuna ulaşabilme potansiyeline sahiptir.

Bobin kâğıt ve paletli yük taşımacılığında nakliyatçılığın en temel direği olan GÜVEN firmamızın adıyla özdeşleşmiştir.

"Türkiye'nin yükünü taşıyoruz" sloganıyla yola çıktığımız NAKLİYAT SEKTÖRÜNDE; dürüst, ilkeli, akılcı ve verdiği sözü yerine getirmeyi başaran, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde iyi bir yer edinmek VİZYON'umuzdur.

29 yıl boyunca istihdam sağlamayı ve sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak, tüm müşterilerimize yüklerini zamanında, zararsız bir şekilde teslim etmek ve saygınlık kazanmak MİSYON'umuzdur.

Yetki Belgelerimiz

Bize Ulaşın


Eren
Holding

Bitlis
(Plakamız 13)

T.C. Ulaştırma, Denizcilik
ve Haberleşme Bakanlığı

Karayolları Genel Müdürlüğü

Motorlu Taşıt
Sorgulaması

Arvento Araç
Takip Sistemi